Bana neden kredi çıkmıyor?

Bunun bir çok nedeni var maalesef ki.Bu faktörler;

-Yüksek borçlanma
-Başvuru sayısı
-Ödeme düzeni
-Yasal takip
-Daha önceden hiçbir banka ürünü kullanmamış olmak
-Kefillik

KKB Kredi Notu nedir?

Kredi Kayıt Bürosu şu anda ve daha önceden bankalarla yapmış olduğunuz ilişkilerinizi inceler ve bu doğrultuda puanınızı belirler.Bankalar, yeni bir kredi başvurusunu değerlendirirken ya da mevcut müşterilerini yönetmek için, KRS’deki bu değerli bilgilere başvurmaktadırlar.Neye göre ve nasıl hesaplanır diye sorabilirsiniz. Aslında birçok unsur içerisinde bulundurularak hesaplandığını söyleyebiliriz. Kaç bankaya borcunuzun olduğu, borçlarınızın zamanında ödenip ödenmediği, kalan borç miktarınız, öğrenim durumunuz, gelir durumunuz, en son kredi kullandığını tarih gibi birçok unsur KKB puanında etkili olmaktadır.

Birden fazla kredi kullanabilir miyim?

Tabi ki,danışman arkadaşlarımız sizinle görüşüp gelir ve buna bağlı mevcut ödenen aylık taksit tutarına göre kredi kullanabilme durumunuzu ölçümlecektir.

Gerekli evraklar nelerdir?

-Kimlik fotokopisi
-Bordro
-İşveren imza sirküsü fotokopisi
-SSK dökümünüz

Kredi başvurumu nasıl takip edebilirim?

Sizinle görüşen danışman arkadaşımız kredi sürecinizde sürekli sizinle irtibat halinde olacaktır.

Birden fazla kredi kullanabilirmiyim?

Aynı anda birden fazla kredi kullanabilirsiniz.

Kredi başvurusu puan düşürür mü?

Banka banka dolaşıp kredi başvurusu yapmayın.Siz yanlış bankaya gidip red cevabı aldıkça merkez bankası kayıtlarındaki başvuru sayınız artacağı için kredi puanınız düşecektir.

Ne kadar kredi kullanabilirim?

Uzman ekibimiz gelirinize orantılı kullanabileceğiniz kredi miktarını belirleyerek tarafınıza sunacak ve bu işleyiş ile kredinizi red cevabı almadan kullanabileceksiniz.

Bankalardan ret cevabı aldım. Sizden kredi alabilir miyim?

Bankaların kredi kullandırma mevzuatlarını bildiğimiz için hangi müşterinin hangi bankaya uygun olduğunu ölçümleyip bu doğrultuda müşteri-banka eşleştirmesi yapıyoruz.Sizleri doğru bankayla buluşturuyoruz.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü