Çağrı Merkezimize haftaiçi 09:00 – 18:00 arası 0850 302 8001  nolu hattan ulaşabilirsiniz.

0850 302 8001 WhatsApp Destek Hattından 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Profilinize uygun banka seçimi ve limitleriniz dahilinde olmayan kredi başvuruları yaptığınızda genelde olumsuz sonuç alırsınız ve bu olumsuz sonuçlar bundan sonraki  başvurularınızı ve kredi puanınızı olumsuz etkiler. Bu nedenle ihtiyaç sahipleri kredi kullanabilir bir profile sahipken bilinçsiz ve rastgele başvurularınız sonucunda hiçbir kredi kullanamaz duruma gelmektedirler. NotAssist Uzman Analiz Raporu bu noktada çözüm sunmakta olup finans uzmanları ihtiyaç sahiplerinin profiline özel borç/limit oranı, geçmiş dönem ödemeleri, yasal takip/haciz/icra durumları, kişi kredibilite durumu, mevcut mali yapı gibi verileri anlaşmalı olunan 13 bankadan ve tıpkı bankalar gibi Merkez Bankası Kredi Kayıt Bürosu A.Ş(Findeks)’den alıp analiz ederek kişiye özel limit tutarını ve ılımlı banka tercihini belirleyen bir rapor sunarak size gerçeğe en yakın sonucu verir. Bu sayede hiçbir bankaya başvuru yapıp olumsuz sonuç alarak puanınızı düşürmeden olumsuz kredi başvuruları almadan istediğiniz kredinin nasıl sonuçlanacağını öğrenebilirsiniz.

Kredi Kullanabiliyorsanız;

 • Hangi limitlerde kredi alabilirsiniz?
 • Size en uygun faizli ve masraflı kredi hangisi?
 • Borç kapatma mı yapmanız daha sağlıklı olur yoksa nakit mi?
 • İstediğiniz limitte kredi onaylanabiliyor mu?
 • Başvuruyu hangi koşullarla nasıl yapmanız gerekiyor?
 • Kredi başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerekiyor?

Kredi Kullanamıyorsanız;

 • Hangi şartları sağlarsanız yeniden kredi alabilirsiniz?
 • Hangi aşamaları gerçekleştirmeniz gerekiyor?
 • Ne kadar bir süre sonra kredi alabilirsiniz?
 • Kullanacağınız kredinin en yüksek limiti ne kadar?
 • Kredi almanızda size neler kolaylık sağlar?

gibi soruların yanıtlarını sadece bir kaç saat içinde öğrenebilirsiniz.

Kişiye özel NotAssist Uzman Analiz Raporu oluşturulurken kredi başvurusunda temel alınan; mevcut resmi/gayrıresmi gelir, sgk sigortalılık süresi ve prim tutarı, son bulunulan işletmedeki çalışma süresi, meslek, çalışılan firmanın ticari durumu, yaş ve diğer demografik bilgileri ile beraber değerlendirildiği için gerçeğe en yakın sonuca ulaşılmış olursunuz.

NotAssist Uzman Analiz Raporu ile, içinde bulunduğumuz dönemde kredibilite ihtimali yüksek olarak sonuçlanan müşterilerimiz için kredi/finansal danışmanlık hizmeti vererek uygun görülen limitleri yine müşteri için uygunluk verecek bankalardan kullanılması için gerekli çalışmaları yapabiliriz. Bu işlem için sadece danışmanlık sözleşmesi imzalamanız ve beklemeniz yeterli olacaktır. Finans uzmanlarımız sizin için uygun görülen krediye sizi ulaştırana dek çalışacak ve kredi onaylanmadan sizden hiçbir ücret talep etmeyecektir.

NotAssist Uzman Analiz Raporu‘na başvurmanız ve satın almanız durumunda kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri tarafınıza dönüş sağlayacak ve tarafınızdan detaylı bilgileri alarak işlemlerinizi başlatacaklardır. Rapor hazırlandığında tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılacak olup, tercihinize göre e-posta, kargo, WhatsApp Destek Hattı yoluyla da iletilecektir. Aynı zamanda Müşteri Hizmetlerimizi arayarak raporunuz hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz. Bu hizmetin Bedeli 39 TL’dir. Aklınıza takılan sorular var ise Sık Sorulan Sorular kısmından bilgi edinebilirsiniz.

Bu Sayfa Yardımcı Oldu Mu?

Daha fazla bilgi edinmek için Sık Sorulan Sorular sayfasından tüm detay bilgiye ulaşabilirsiniz.

Menü